מים שקטים בריכות אקולוגיות

מאיפה נובעים מים שקטים ?

מאיפה נובעים מים שקטים ? 

חברת מים שקטים  הוקמה  בשנת 2003 על ידי סמדר יחיאלי וזהר גרינמן.

עסק ליבה של מים שקטים הינו תכנון, בניה ותחזוקה של בריכות נוי אקולוגיות, בריכות דגי קוי, בריכות שחייה ושכשוך אקולוגיות.

 בריכת נוי ושחייה אקולוגית הופכות את המרחב הפרטי או הציבורי לגן מים יפהפה וצומח. עם הזמן נוצר סביב הבריכה מיקרו-אקלים, המושך ציפורים הבאות לשתות ולרחוץ, מיני שפיריות ועוד. התוצאה היא אלמנט עיצובי מרחיב לב, המשרה אווירה ייחודית ומשדרג את סביבת החיים.

 בעולם של גני המים, אין גבול לאפשרויות: שילוב מפלים בבריכות שחייה, נחל המלווה שביל טיול בגן, בריכת שכשוך ונוי מקרמיקה צבעונית, אינספור צלילי פכפוך, צמחייה מגוונת ועוד.

 כל מפגש של צוות מים שקטים עם לקוח ועם מקום חדש מוליד בריכה מיוחדת, המהווה יצירה מקורית של טבע, רוגע וצלילי מים.

עיצובי בריכות שלנו שואבים השראה מהטבע ושואפים לדמות את הבריכות לבריכות בטבע, תוך שימוש בעבודת אבן קפדנית ובחירת צמחיה, כאשר כל בריכת נוי ושחייה שנוצרת היא יצירה ייחודית.

 הצוות של מים שקטים מלווה את הלקוח משלב הייעוץ והתכנון הראשוני, דרך כל מרכיבי ההקמה והבנייה ועד למתן שירותי אחזקה וטיפול שוטפים.

 הניסיון הרב שצברנו בהקמת מערכות אקולוגיות מאוזנות, הן לבתים פרטיים והן במרחב הציבורי, מאפשר לנו להתאים לכל לקוח ופרויקט את המענה המתאים ביותר לסביבה, לציפיות ולסגנון החיים.

 במים שקטים אנו שמים דגש על עיצוב מקורי ושימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר, כולל יצירת  גופי מים מגוונים בהתאם לאופי המקום ולצרכי הלקוח.

 למים שקטים ניסיון רב בשדרוג בריכות נוי לא מאוזנות ובעיצובן מחדש. על מנת להבטיח צלילות מים ואיזון אקולוגי לאורך שנים, אנו משתמשים בציוד סינון ביולוגי מתקדם.

 אנו, במים שקטים, יודעים לחבר ולהתאים יחד את המרכיבים הנכונים היוצרים גני מים מקוריים, שכל אחד מהם הוא יצירה בפני עצמה: מבריכה אקולוגית המעוצבת כסביבת מים טבעית ומשלבת צמחי מים ודגי נוי, דרך בריכות גיאומטריות מיוחדות, ועד למזרקות ולמשחקי מים שאינם אקולוגיים ומטופלים על ידי טבליות כלור.

דילוג לתוכן