מים שקטים בריכות אקולוגיות

על פנג שואי, זרימה ומים

פנג שואי  היא תורה סינית בת ששת אלפים שנים שבאה לשלב את האדם עם הטבע באופן הרמוני. ארגון מרחב המחייה שלנו על פי תורת הפנג שואי יכול להכניס שפע טבעי ואנרגיות צ’י חיוביות לחיינו. מים, משחקים תפקיד חשוב על פי הפנג שואי.משמעות  צמד המילים פנג שואי בסינית היא רוח-מים, המהווים שניים מתוך חמשת האלמנטים של הפנג שואי – מים, רוח, אדמה, אש ומתכת.

המים מסמלים על פי תורת הפנג שואי שפע ואושר. בית פרטי עם חצר אשר מעוצב בצורה בה קיימת זרימת מים אל עבר הבית צפוי להגדיל את רווחת תושביו ולסייע להם לצמוח. 

אלמנט מימי נוסף על פי הפנג שואי המהווה סגולה לעושר ושגשוג הם דגים נאים ובריאים המשכשכים בבריכת נוי – דגים שחורים ואדומים, כמו למשל דגי קוי המגיעים אלינו בשלל צבעים, מסמלים עושר והצלחה.

לכן בריכות אקולוגיות ובריכות נוי בכלל כל כך אהובות על תרבות המזרח.

על מנת להנות ממים עמוסי צ’י ושפע, עליהם לזרום באמצעות נחלים ומפלים בצורה עקלקלה ואיטית לכיוון  הבית . עם זאת יש לזכור שמים בתנאים מסוימים עלולים להיות סוערים ולהביא עימם אנרגיות הרסניות, יש להימנע על כן ממים בזרימה מהירה וישירה אל עבר הבית, שיכולים לייצר שיטפון אנרגטי לא בריא.


בין אם אתם חסידי פנג שואי ובין אם לא, אין לנו ספק שבריכות נוי אקולוגיות, בריכות דגים ונחלים הזורמים בחצר ביתכם יפיחו בכם המון שלווה, חיות ואנרגיות רעננות.

דילוג לתוכן